FOX
Zombie Taksówki w Warszawie

Jak poinformować fanów serialu „The Walking Dead” o premierze nowego sezonu i zachęcić ich do obejrzenia go legalnie, w telewizji? Może przetransportować ich prosto przed ekrany telewizorów, dostarczając przy okazji nieco serialowych emocji?

W dniu premiery siódmego sezonu „The Walking Dead” postanowiliśmy zmienić Warszawę w znane z serialu postapokaliptyczne miasto zombie. Aby tego dokonać nawiązaliśmy współpracę z jedną z korporacji taksówkowych (iTaxi), której wybrani kierowcy zostali ucharakteryzowani na zombie. Zadaniem głodnych klientów taksówkarzy było dostarczenie wybranych pasażerów wprost przed ekrany telewizorów.

Aby wygrać przejażdżkę nietypową taksówką należało wziąć udział w naszym Facebookowym konkursie i odpowiedzieć na pytanie: Jak w czasie apokalipsy zombie najszybciej zdążyć do domu na premierę „The Walking Dead?”. Autorzy najciekawszych odpowiedzi i zarazem najwierniejsi fani serialu,  otrzymywali specjalny kod na bezpłatny przejazd Zombie Taksówką.

Tym sposobem wielbicielom produkcji „The Walking Dead” zaserwowaliśmy emocjonującą ucieczkę rodem z serialowego miasta zombie i jednocześnie pomogliśmy im zdążyć na premierowy odcinek 7. sezonu, przypominając przy tym, że zamiast ściągać serial z sieci można obejrzeć go legalnie na kanale FOX.